مطالب آموزشی

برای ارگاسم در خانم ها قصه نسازیم

برای ارگاسم در خانم ها قصه نسازیم، مبل لاولی بد، مبل پوزیشن، مبل زناشویی، مبل تانترا، مبل جنسی، مبل کاماسوترا، بالش پوزیشن، بالش لاولی کمبو، بالش لاولی رمپ، تانترا، کاماسوترا، دانستنی های زناشویی، دانستنی های جنسی، فروشگاه اینترنتی کامفورت، رابطه جنسی، رابطه زناشویی، مشاوره جنسی، مشاوره زناشویی،

برای ارگاسم در خانم ها قصه نسازیم

این نوشته نقدی علمی بر مطالب غیرعلمی منتشر شده در فضای مجازی در رابطه با ارگاسم و انزال در خانم ها است تا قصه های مربوط به ارگاسم در خانم ها را باور نکنیم. امیدواریم که بعد از خواندن این مطلب پاسخ همه پرسش هایتان درباره ارگاسم در خانم ها را گرفته باشید.

عنوان مطلب غیرعلمی) همه خانم ها می توانند انزال را تجربه کنند و تمرین های واژینال می تواند کمک کند تا بتوانند به انزال برسند و فقط خانم هایی که دارای آلت تناسلی برجسته هستند، می توانند انزال داشته باشند.

نقد: اجازه دهید اول یک سوء تفاهم را روشن کنیم. ارگاسم در هر دو جنس زن و مرد اتفاق می افتد اما انزال اساسا برای آقایان تعریف می شود و یعنی جهش ریتمیک مایع منی از مجرای آقایان. اما در خانم ها چه؟

در درصد بسیار کمی از خانم ها یک اتفاقی داریم که به آن squirting می گویند که یعنی جهش مایعی که احتمالا ترشحات غدد اسکین با یا بدون ادرار است و همزمان با ارگاسم. تاکید می کنم در درصد کمی از خانم ها این اتفاق می افتد.

آلت تناسلی برجسته در خانم ها یعنی چه اصلا؟ در بعضی از کشورها تبلیغ می کنند که به شما یاد می دهیم چطور انزال داشته باشید و در این زمینه هم مطالب غیرعلمی منتشر می کنند و می گویند همه خانم ها این قابلیت را دارند و فقط باید به آنها آموزش داد.

عنوان مطلب غیرعلمی) انزال در خانم ها از طریق ارگاسم واژینال صورت می گیرد.

نقد: ارگاسم واژینال و کلیتورال نداریم. ارگاسم، ارگاسم است. ارگاسم گاهی با تحریک واژن اتفاق می افتد، گاهی با تحریک کلیتوریس و گاهی حتی با یک بوسه! آیا باید یک نوع ارگاسم دهانی هم تعریف کرد؟ ارگاسم یعنی اوج لذت. با مثال به شما توضیح می دهم؛ تصور کنید که برای تفریح در حال کوهنوردی هستید. قله کوه با دامنه کوه چه فرقی دارد؟ تنها فرقش این است که قله بالاترین نقطه است و دیگر از آن بالاتر نیست. ماهیت لذت جنسی همان دامنه کوه است و قله یعنی همان ارگاسم.

عنوان مطلب غیرعلمی) لازم نیست که خانم ها فقط از طریق ارگاسم مهبلی به انزال برسند و حتی لازم نیست اصلا ارگاسم شوند تا انزال رخ دهد.

نقد: انزال بدون ارگاسم؟ صرف نظر از اینکه نویسنده این مطلب چقدر سواد داشته، این نکته را فراموش نکنید که ارگاسم اتفاقی است که در مغز رخ می دهد زیرا درک لذت به مغز مربوط می شود اما به دنبال ارگاسم، مغز پیام هایی برای سایر نقاط ارسال می کند که اتفاقات دیگری در نقاط دیگر بدن هم می افتد. اینها نشانه های همراه ارگاسم هستند و نه خود ارگاسم که مهمترین آنها انقباضات ریتمیک عضلات کف لگن است. درست مثل آقایان که این انقباض ها باعث انزال می شود و در خانم ها هم انقباض هایی شدید با فواصل 8/0 ثانیه رخ می دهد. علاوه بر  این، ارگاسم با یک اسپاسم عضلانی کلی در سطح بدن که فقط چند ثانیه طول می کشد همراه است و بعد  از آن رهایی عضلات و نوعی آرامش و ریلکس شدن اتفاق می افتد.

عنوان مطلب غیرعلمی) خانم ها قادر هستند که در مدت بسیار کوتاه چندین مرتبه و پشت سر هم انزال را تجربه کنند.

نقد: کاری به انزال نداریم که درصد کمی از خانم ها می توانند آن را تجربه کنند. اصولا خانم ها می توانند چند ارگاسم را پشت سر هم تجربه کنند. البته این هم عمومیت ندارد اما قابل یادگیری است.

Publisher Logo:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *