درباره ما

فروشگاه اینترنتی کامفورت متعلق به شرکت آریا آسریس سپهر می باشد و در آن محصولات خاص و نوظهور برای بهبود و افزایش رضایت جنسی زوج ها، کاهش دردهای اسکلتی – عضلانی، تسکین و رفع اختلالات گوارشی به فروش می رسد.

درباره ما | تاریخچه فروشگاه اینترنتی کامفورت

فروشگاه اینترنتی کامفورت در سال 1394 با هدف معرفی محصولات بازرگانی آریا (آریا آسریس) راه اندازی شد. از آنجا که موسسین شرکت، سابقه و تجارب ارزشمندی در زمینه تولید محصولات بهداشتی و پزشکی با کاربردهای زناشویی از جمله انواع کاندوم و ژل های لوبریکانت جنسی با نام های تجاری سیمپلکس، پلی تایم، ریلکس و کدکس داشتند و با نیازهای مشتریان و کمبودهای بازار آشنایی داشتند تصمیم گرفتند که در مرحله اول از فعالیت شرکت محصولات جدیدی برای افزایش رضایت جنسی به بازار معرفی کنند تا به کاهش نارضایتی های جنسی، بهبود سلامت روحی و عاطفی زوج ها کمک کنند.

درباره ما

پس از تحقیق و بررسی روش ها و محصولات موجود در بازار، شرکت آریا آسریس برای اولین بار مبل مخصوص پوزیشن های رابطه زناشویی را با نام ” مبل لاولی بد ” تولید و در 5 مدل مختلف به بازار ایران معرفی کرد.

در گام دوم، محصولات کوچکتری به سبد کالاهای لاولی بد اضافه و در گروه بالش های مخصوص پوزیشن های رابطه زناشویی با نام های ” بالش لاولی کمبو و بالش لاولی رمپ ” به بازار معرفی شد.

افزایش روزافزون بیماری های اسکلتی – ماهیچه ای در بین افراد جامعه و نیاز وسیله ای مناسب برای پیشگیری و کاهش این دردها شرکت را بر آن داشت تا در گام سوم فعالیت خود، وارد حوزه بالش های طبی و ارتوپدی شود و ” بالش های راحتی چندکاره سنس لاین ” را به بازار ایران معرفی کند.

سال 1398 در راستای بهینه سازی کسب و کار و توسعه فعالیت ها، شرکت آریا آسریس سپهر تاسیس شد و کلیه حقوق مادی و معنوی علائم تجاری، طرح های صنعتی و محصولات متعلق به شرکت آریا آسریس را در اختیار گرفت.

پس از بررسی نظرات خریداران بالش های راحتی چندکاره سنس لاین، تصمیم گرفته شده که در گام چهارم، محصولی متفاوت برای کسانی که از اختلالات گوارشی رنج می برند و نمی توانند مدت زیادی را به صورت طاق باز استراحت کنند را با نام ” بالش آنتی رفلاکس سنس لاین ” را به بازار ایران معرفی کند .

شرکت آریا آسریس سپهر قصد دارد در راستای چشم انداز، ماموریت و اهداف تبین شده در گام های بعدی وارد صنعت پوشاک و مصنوعات چرمی شود.

امیدواریم با محصولات ارائه شده در این وب سایت بتوانیم به ” حفظ بنیان خانواده، ایجاد نشاط بیشتر در زندگی زناشویی و ارتقای سلامت جسمی ” مردم کشورمان کمک کنیم.