درباره ما

موسسین و مدیران شرکت آریا آسریس سپهر، از سال 86 در زمینه تولید و فروش محصولات بهداشتی و پزشکی از جمله انواع کاندوم و ژل‌های لوبریکانت جنسی با نام های تجاری سیمپلکس، پلی تایم، ریلکس و کدکس فعالیت داشته‌اند.

پس از تحقیقی که با عنوان رضایت جنسی از 100 زوج انجام شد در سال 90 برای اولین بار مبل لاولی بد و بالش‌ لاولی کمبو برای تنوع، لذت بیشتر و تجربه پوزیشن‌های جدید رابطه جنسی به صورت محدود تولید و به مشتریان خاص معرفی می شد. این روند تا چهار سال بعد از آن ادامه داشت تا اینکه در سال 94 مبل لاولی بد به عنوان پروژه پایان‌نامه دوره MBA کارآفرینی حوزه بازاریابی توسط آقای مجتبی شیرزاده (رئیس هیات مدیره آریا آسریس سپهر) به دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران معرفی و از آن دفاع گردید. سپس فروشگاه اینترنتی کامفورت برای گسترش بازار و معرفی محصولات راه‌اندازی شد.

در ادامه فعالیت سه محصول جدید در حوزه سلامت برای پشیگیری، مراقبت و استراحت فرد در دوره نقاهت بیماری یا عمل جراحی به بازار معرفی شد.

بالش آنتی رفلاکس برای کاهش و پیشگیری از رفلاکس معده (GERD)، رفلاکس حنجره (LPR)، اختلالات گوارشی و تنفسی، جلوگیری از فشار و درد شانه و خواب رفتگی بازو طراحی شده تا فرد استراحت و خواب بهتری داشته باشد.

بالش مولتی پوزیشنال، مجموعه ای شامل 3 بالش گووه‌ای / مثلثی شکل با اندازه‌های متفاوت است که برای استراحت و خوابیدن در دوران نقاهت بعد از عمل جراحی و کاهش درد‌های اسکلتی – ماهیچه‌ای طراحی شده است.

بالش بارداری و پشتیبان بدن برای بهبود وضعیت و کیفیت خواب زنان باردار و کسانی که خروپف می کنند یا دچار کمردرد، درد ستون فقرات و سیاتیک، فیبرومیالژیا و … هستند طراحی شده است.

شرکت آریا آسریس سپهر قصد دارد در راستای چشم انداز، ماموریت و اهداف تبین شده در گام های بعدی وارد صنعت پوشاک و مصنوعات چرمی شود.
فروشگاه اینترنتی کامفورت و نام های تجاری ” آسریس ASRIS و سنس لاین SENSE LINE ” متعلق به شرکت آریا آسریس سپهر است.
امیدواریم با ارائه این محصولات بتوانیم به ” حفظ بنیان خانواده، ایجاد نشاط بیشتر در زندگی زناشویی و ارتقای سلامت ” مردم کشورمان کمک کنیم.