شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی کامفورت

فروشگاه اینترنتی کامفورت متعلق به شرکت آریا آسریس سپهر می باشد و استفاده شما از آن به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه مطالب این صفحه، منظور از فروشگاه اینترنتی کامفورت نشانی اینترنتی زیر می باشد:

www.comfort-pro.ir

شرایط و قوانین | مطالب و محتوی

1) مطالب این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای فروشگاه اینترنتی کامفورت محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدامات لازم را جهت به روزرسانی یا تغییر در مطالب این صفحه انجام دهد. کاربران موظفند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین فروشگاه آگاه شوند و همچنین فروشگاه اینترنتی کامفورت بعد از هر بار به روزسانی، خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه منتشر خواهد کرد.

2) طرح ها، تصاویر محصولات و مطالب انتشار یافته در فروشگاه اینترنتی کامفورت تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی آن به صراحت برای ” شرکت آریا آسریس سپهر و فروشگاه اینترنتی کامفورت ” محفوظ می باشد. هر گونه کپی برداری و سوء استفاده از نام و علائم تجاری، طرح های صنعتی و تصاویر منتشر شده تحت پیگرد قانونی می باشد. هیچ شخص حقیقی، حقوقی یا وب سایتی نمی تواند از نام و علائم تجاری، طرح صنعتی، تصاویر کالاها و اطلاعات موجود در این وب سایت برای برای مقاصد تجاری استفاده کند. در صورت استفاده حق پیگرد قانونی برای شرکت آریا آسریس سپهر و فروشگاه اینترنتی کامفورت محفوظ می‏‌ باشد.

3) اطلاعات منتشر شده توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی کامفورت تولید شده یا از منابع معتبر و مرتبط جمع آوری و در وب سایت قرار گرفته است و در مواردی ممکن است به صورت دقیق عنوان نشده یا دارای خطاهای نگارشی باشد. فروشگاه اینترنتی کامفورت متعهد است که به طور مستمر اطلاعات و مطالب وب سایت را به روزرسانی نماید.

4) شما به شرکت آریا آسریس سپهر اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از فروشگاه اینترنتی کامفورت است استفاده نخواهید کرد و به نحوی از این فروشگاه استفاده خواهید کرد که باعث آسیب رساندن، از کار افتادن یا معیوب شدن وب سایت نخواهید شد و برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً و به طور متعارف در دسترس نبوده و یا در صفحات فروشگاه ارائه نشده تلاش نخواهید کرد.

5) شماره تلفن ها و ایمیل های ثبت شده در صفحه تماس با ما و قسمت پایین صفحات، مسیرهای ارتباطی رسمی و تایید شده ما با خریداران می باشد و از هیچ طریق دیگری با خریدار تماس گرفته نخواهد شد. فروشگاه اینترنتی کامفورت و فروشگاه اینترنتی سنس لاین تنها فروشگاه های آنلاین متعلق به شرکت آریا آسریس سپهر می باشند و این شرکت هیچ نمایندگی توزیع و فروش فیزیکی و مجازی در کشور ندارد.

6) روش های پرداخت در نظر گرفته شده برای مشتریان فروشگاه اینترنتی کامفورت به شرح زیر بوده و معتبر می باشند:

6 – 1) پرداخت از طریق درگاه امن بانکی.

6 – 2) واریز به حساب / انتقال کارت به کارت به حساب آقای مجتبی شیرزاده.

6 – 3) پرداخت وجه هم زمان با تحویل کالا، واریز به حساب / انتقال کارت به کارت به حساب آقای مجتبی شیرزاده.

شرایط و قوانین | تعهدات خریدار

1) خریدار موظف است قبل از خرید اطلاعات موجود در صفحه راهنمای خرید و صفحه شرایط و قوانین را مطالعه نماید.

2) خریدار موظف است در هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم ثبت سفارش را با دقت و به صورت صحیح و به طور کامل تکمیل کرده تا برای ثبت گارانتی استفاده شود و روش پرداخت وجه را مشخص نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. خریدار می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کند و تحویل گیرنده می بایست هنگام دریافت کالا، کارت شناسایی خود را ارائه نماید.

3) امکان لغو یا تعویض سفارشات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی کامفورت مشروط به رعایت موارد زیر امکان پذیر می باشد:

لغو یا تعویض سفارش مبل جنسی لاولی بد تا 24 ساعت پس از واریز وجه امکان پذیر است. (در صورتی که تاریخ تحویل بیشتر از 5 روزکاری باشد)

لغو یا تعویض سفارش انواع بالش تا قبل از ارسال یا تحویل به پست امکان پذیر است.

در صورت تعویض سفارش توسط خریدار، مبلغ سفارش جدید مبنای محاسبه و پرداخت خریدار می باشد.

در صورت لغو سفارش و تایید آن توسط کارشناسان فروشگاه، وجه دریافت شده ظرف 72 ساعت به حساب واریزکننده وجه منتقل می گردد.

4) تمامی شرایط و قوانین درج شده در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه اینترنتی کامفورت هیچ گونه مسولیتی نخواهد داشت.

شرایط و قوانین | تعهدات فروشنده

۱) فروشگاه اینترنتی کامفورت موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

2) فروشگاه اینترنتی کامفورت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه که معرفی شده برای خریدار ارسال کند.

3) ایام کاری از روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه اینترنتی کامفورت دارای کد اختصاصی هستند که بعد از ثبت در صف پردازش قرار ‏‌گرفته می گیرند. در اولین زمان ممکن کارشناسان فروشگاه جهت تایید سفارش با خریدار تماس خواهند گرفت.

4) در صورتی که موجودی کالا یا مشخصات مورد نظر در فروشگاه اینترنتی کامفورت به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری و پرداخت وجه، حق لغو سفارش و استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی کامفورت محفوظ بوده یا مشتری می‏‌تواند به جای کالا یا رنگ به اتمام رسیده محصول یا رنگ دیگری را جایگزین کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید، مبلغ پرداخت شده طی 72 ساعت کاری از سوی بانک عامل به حساب مشتری واریز خواهد شد.

5) فروشگاه اینترنتی کامفورت همواره در تلاش است تا کلیه سفارشات را به صورت سالم و بدون آسیب، به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. آسیب‏‌های جدی ناشی از حمل و نقل می بایست توسط خریدار در حضور مامور تحویل از طریق شماره 09122636638 اعلام گردد تا تصمیم لازم جهت مرجوع و جایگزینی کالا اتخاذ گردد. کلیه کالاهای فروشگاه اینترنتی کامفورت دارای گارانتی به شرح مندرج در صفحه گارانتی کالا می باشند.

به تعدادی از سوالات مشتریان در صفحه پرسش های متداول پاسخ داده شده است همچنین می توانید برای اطلاع از نحوه بازگشت وجه خرید، صفحه گارانتی بازگشت وجه را بخوانید.

شرایط و قوانین | سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

فروشگاه اینترنتی کامفورت به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

فروشگاه اینترنتی کامفورت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، لطفا مراتب را از طریق شماره 09122636638 با ما در میان بگذارید.

مبل زناشویی لاولی بد، بالش لاولی کمبو، بالش لاولی رمپ، بالش راحتی چنکاره سنس لاین، مبل لاولی بد، مبل تانترا، مبل پوزیشن، مبل جنسی، مبل تنترا، پوزیشن جنسی، رابطه جنسی، آموزش رابطه جنسی، روابط زناشویی، مشاوره جنسی، نارضایتی جنسی، رضایت جنسی، سکستراپ، مشکلات جنسی، محصولات جنسی، tantra، kama sutra، kama sutra chair، sex chair، sex positions