فروشگاه اینترنتی کامفورت | درباره ما

فروشگاه اینترنتی کامفورت جهت معرفی و فروش انواع محصولات نوظهور برای بهبود رضایت جنسی زوجین، کاهش دردهای اسکلتی و عضلانی و اختلالات و ضعف عملکرد دستگاه گوارش برای ارتقاء سلامت روحی و جسمی افراد جامعه راه اندازی شده است.

کلیه محصولات معرفی شده در فروشگاه اینترنتی کامفورت توسط شرکت آریا آسریس سپهر تولید شده و با گارانتی این شرکت به فروش می رسد. شرکت آریا آسریس سپهر و فروشگاه اینترنتی کامفورت تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا کالاهایی با بهترین کیفیت، کارایی، استحکام و زیبایی را تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

امیدواریم که بتوانیم با معرفی و عرضه این محصولات به ” حفظ بنیان خانواده و ایجاد نشاط بیشتر و کاهش آمار جدایی های ناشی از نارضایتی جنسی ” و ” بهبود سلامت جسم ” مردم کشورمان کمک کنیم.

فروشگاه اینترنتی کامفورت | تاریخچه

فروشگاه اینترنتی کامفورت با هدف معرفی محصولات هلدینگ آریا – آریا آسریس راه اندازی شد. از آنجا که موسسین مجموعه سابقه و تجربه ارزشمندی در زمینه تولید انواع محصولات بهداشتی و پزشکی با کاربردهای زناشویی داشتند و از نیازهای مشتریان و کمبودهای بازار مطلع بودند مصمم شدند که در مرحله اول محصولات جدیدی برای افزایش رضایت جنسی و بهبود سلامت روحی و عاطفی زوج ها به بازار معرفی کنند تا به کاهش نارضایتی های جنسی و آمار طلاق در جامعه کمک کنند.

پس از تحقیق و بررسی روش ها و محصولات داخلی و خارجی و تمرکز بر نقاط ضعف آنها و ابداع محصولات جدید، شرکت آریا آسریس برای اولین بار مبل مخصوص پوزیشن های رابطه زناشویی را با نام ” مبل لاولی بد ” را به بازار ایران معرفی کرد و پس از آن جهت پوشش نیازهای جدید ایجاد شده در بازار و افزایش محصولات خود، بالش های مخصوص پوزیشن های رابطه زناشویی با نام های ” بالش لاولی کمبو و بالش لاولی رمپ ” را به بازار معرفی کرد.

بررسی وضعیت سلامت کشور و افزایش روزافزون بیماری های اسکلتی و عضلانی در بین افراد جامعه و عدم وجود وسیله مناسب جهت پیشگیری و کاهش این دردها، شرکت را بر آن داشت تا در مرحله سوم از فعالیت خود مجموعه ” بالش های راحتی چندکاره سنس لاین ” را طراحی و به بازار ایران معرفی کند.

در مرحله بعدی با رویکرد بهینه سازی فضای کسب و کار و ارایه خدمات تخصصی در حوزه سلامت، شرکت آریا آسریس سپهر در سال 1398 تاسیس و فعالیت خود را آغاز کرد و کلیه حقوق مادی و معنوی علائم تجاری، طرح های صنعتی و محصولات متعلق به شرکت آریا آسریس و همچنین فروشگاه اینترنتی کامفورت و فروشگاه اینترنتی سنس لاین را در اختیار گرفت.

ماموریت شرکت آریا آسریس سپهر

ماموریت شرکت ما بسیار روشن است و آن ” بهبود سطح کیفی زندگی افراد جامعه با ارائه محصولات جدید و نوظهور ” به بازار کشور است.

اهداف شرکت آریا آسریس سپهر
ما معتقدیم که این اهداف بهترین روش برای توسعه تجارت ما در دراز مدت است.
1) کشف نیاز مشتریان، تامین خواسته های ایشان با ارائه محصولات جدید و نوظهور مطابق با استانداردهای جهانی.
2) ایجاد زنجیره ارزش در سازمان و اجرای دقیق و مرحله ای برنامه های مرتبط با آن جهت افزایش رضایتمندی مشتریان.
3) استفاده از دانش متخصصین داخلی و بکارگیری ظرفیت های تولید در کشور.
4) ایجاد بازار محصولات نوظهور در کشور و تشویق تولیدکنندگان به ارزش آفرینی با ارائه محصولات جدید به بازار.
5) ارتقای دانش، مهارت و توانایی کارکنان به عنوان با ارزشترین سرمایه شرکت جهت توسعه و دستیابی به اهداف دراز مدت.
6) افزایش تولید داخل و رقابت با محصولات خارجی و صادرات با هدف پیوستن به بازارهای خارجی در راستای رشد اقتصادی کشور.
7) گسترش تجارت و افزایش سودآوری برای سهامداران شرکت به کمک انحصاری کردن تولیدات شرکت و ثبت طرح صنعتی و نام های تجاری معرفی شده.
ارزش های شرکت آریا آسریس سپهر
ارزش های ما تعیین کننده نگرش و نحوه انجام امور تجاری و تعامل با همکاران، شرکا، مشتریان و مصرف کنندگان است. چهار ارزش اصلی شرکت آریا آسریس سپهر عبارتند از:
1) احترام به حقوق مشتری.
2) تعهد به کیفیت محصولات تولید شده.
3) یکپارچگی کارکنان و همکاران تجاری.
4) پیشرو بودن در ارائه محصولات جدید.
رعایت و پایبندی به این ارزش ها، به مدیران و کارکنان شرکت آریا آسریس سپهر کمک می کند تا در جهت حفظ منافع شرکت، شرکاء و مشتریان خود قدم بردارند.
  • امتیاز