مبل لاولی بد, مبل لاولی بد, خرید لاولی بد, مبل تانترا, مبل جنسی, لاولی بد دیجی کالا, مبل پوزیشن لاولی بد, مبل جنسی لاولی بد,

لاولی بد چیست | مبل جنسی | مبل زناشویی

لاولی بد چیست | رابطه جنسی و تاثیر آن در زندگی

زندگی مدرن امروزی و مشغولیت های آن باعث شده تا رابطه جنسی و تاثیرات آن بر جنبه های مختلف زندگی کمتر مورد توجه زوج ها قرار گیرد.

رابطه جنسی و پوزیشن هایی که انجام می دهید را تصور کنید …

فقط چند پوزیشن محدود در ذهن شما وجود دارد زیرا طبق روال همیشه آنها را تکرار می کنید و حتی در بعضی از آنها به زانوها، کمر، پشت، گردن و شانه های شما فشار وارد شده و به جای لذت، درد را تجربه می کنید. فرق نمی کند که زن باشید یا مرد، از شما می پرسیم:

آیا این پوزیشن ها همچنان برای شما و شریک جنسیتان جذابیت دارند؟ در این پوزیشن ها لذت و رضایت جنسی را تجربه می کنید؟ پوزیشن خاصی را دوست دارید که نتوانسته باشید آن را انجام دهید؟ احساس نمی کنید که رابطه جنسیتان یکنواخت و تکراری شده است؟

مبل لاولی بد برای افزایش صمیمیت، لذت و شور و اشتیاق در رابطه جنسی طراحی شده است. زوج هایی که رابطه زناشویی خوبی دارند سالم‌ترند و زندگی شادتری دارند، با همسرشان صمیمیت و پیوند عاطفی محکمی دارند و همیشه در اوج هستند، مورد توجه و محبت همسرشان قرار دارند. زوج ها با استفاده از مبل لاولی بد می توانند به 69 پوزیشن جدید و هیجان انگیز دست پیدا کرده و تجربه ای عمیق تر و لذت بخش تر از عشق ورزی را داشته باشند.

لاولی بد چیست | خصوصیات فیزیکی بدن زن و مرد

وزن زیاد، شکم بزرگ، ران‌های درشت و اختلاف قد زن یا مرد، در رابطه جنسی تاثیر گذار است. زیرا در پوزیشن‌های مختلف باعث فشار به بدن هر دو یا یکی از آنها می شود، سریع خسته شده و تمایلی به ادامه رابطه نداشته باشند. این موضوع در دراز مدت موجب ناراحتی همسر و کاهش اعتماد به نفس طرف مقابل می شود. مبل لاولی بد بدن زن و مرد را در موقعیتی بالاتر از زمین قرار می دهد تا به شکم، کمر، لگن، زانوها و ران‌ها فشار وارد نشود و با آزادی عمل بتوانند پوزیشن‌های مختلف رابطه جنسی را تجربه کنند.

لاولی بد چیست | تفاوت ارگاسم در زن و مرد

لذت بردن / ارگاسم در زنان، با مردان بسیار متفاوت است. زنان از 4 طریق به ارگاسم می رسند: ارگاسم کلیتورال، ارگاسم واژینال، ارگاسم دهانه رحم و ارگاسم مقعدی. بی توجهی به این موضوع یکی از دلایل مهم نارضایتی جنسی در زنان است. عدم لذت در رابطه جنسی باعث می شود شوق و اشتیاق در زن از بین رفته و تمایلی به رابطه نداشته باشد.

قوس‌های سه گانه‌ مبل لاولی بد، زاویه لگن زن را برای انجام پوزیشن‌های مختلف تغییر می دهد تا انواع ارگاسم را تجربه کند:

ارگاسم کلیتورال – پوزیشن‌هایی که حین دخول کلیتوریس تحریک می شود. (70% زنان از این طریق به ارگاسم می رسند)ارگاسم واژینال – پوزیشن‌هایی که حین دخول، نقطه جی و ماهیچه های واژن به وسیله آلت تحریک می شود.ارگاسم دهانه رحم – پوزیشن‌هایی که دخول عمیق انجام می شود و آلت به دهانه رحم ضربه می زند.ارگاسم آنال – پوزیشن‌هایی که دخول مقعدی انجام می شود.

لاولی بد چیست | استایل / حالت بدن

حالت بدن در اجرای هر پوزیشن بسیار مهم است به همین خاطر گاهی اوقات ممکن است رابطه جنسی برای زن یا مرد تجربه لذت‌بخشی نباشد. در بعضی از پوزیشن‌ها به عضلات کف لگن مرد فشار وارد شده و باعث انزال سریع و عدم نعوظ دوباره می شود یا دخول برای زن توام با درد و فشار است. یکی دیگر از مزایای بالاتر قرار گرفتن بدن از زمین، کاهش فشار و استرس از عضلات کف لگن مرد، عضلات شکمی و واژن زن است.

لاولی بد چیست | مهارت جنسی

زوج‌های زیادی به خاطر عدم آشنایی با پوزیشن‌های مختلف، در طول زندگی جنسی خود فقط چند پوزیشن محدود را تجربه می کنند که باعث تکراری شدن رابطه جنسی آنها می شود. مبل لاولی بد شرایط ایده آل برای انجام 69 پوزیشن جدید و هیجان انگیز رابطه جنسی را فراهم می کند. راهنمای استفاده و پوزیشن‌های مبل لاولی بد به صورت رایگان در اختیار همه قرار می گیرد، کافیست از طریق واتساپ یا تلگرام به ما در ارتباط باشید.

لاولی بد چیست | مزایای استفاده از مبل لاولی بد

بهبود صمیمت بین زوجین | افزایش میل جنسی | تجربه بیش از 69 پوزیشن رابطه جنسی | کاهش فشار از بدن، اندام و عضلات زن و مرد | تجربه انواع ارگاسم، ارگاسم های مکرر و شدیدتر زنان | تغییر زاویه لگن زن برای تحریک پذیری کلیتوریس، نقطه جی و ماهیچه های واژن | کنترل عمق و زاویه ورود آلت، کاهش فشار از عضلات کف لگن مرد برای بهبود زمان انزال.

اگر زوج جوان و ماجراجویی هستید پوزیشن‌های جدید و مهیج رابطه جنسی را دوست خواهید داشت. اگر زوج میانسالی هستید و رابطه جنسی برای شما یا همسرتان دشوار است یا به بدنتان فشار وارد می شود از کارایی و راحتی مبل لاولی بد شگفت زده خواهید شد.

لاولی بد چیست | ویژگی های طراحی

قوس بلند پشتیبان بسیار خوبی برای گردن و پشت زن و مرد در حین رابطه جنسی است و زاویه مناسبی بین لگن، ستون فقرات، کمر و گردن ایجاد می کند. این قوس به تغییر زاویه لگن زن و مرد کمک می کند و برای تحریک دهانی (Oral Position) و پوزیشن های ایستاده رابطه جنسی بسیار مناسب است.

قوس میانی مهمترین قسمت طراحی این مبل است. این قوس زاویه های لگن زن و مرد را به آسانی تغییر می دهد و طوری طراحی شده تا بتوان پوزیشن هایی که زن بروی مرد قرار می گیرد (Female on Top) و پوزیشن های دهانی (Oral Position) را به سادگی انجام داد.

قوس کوتاه خاص ترین ناحیه طراحی این مبل است که به طور ویژه برای تحریک دهانی (Oral Position) دخول بیشتر و عمیق طراحی شده است.

نظرسنجی انجام شده از مشتریان ما که مبل لاولی بد خریداری کرده اند حاکی از این است؛ که تعداد زیادی از پوزیشن هایی که در اختیارشان قرار گرفته برای آنها جدید بوده و تاکنون انجام نداده اند و تنوع  پوزیشن های مبل لاولی بد ” باعث بهبود کیفیت و بیشتر شدن لذت و تعداد دفعات رابطه جنسی ” آنها شده و تجربه های لذت بخشی در روابط جنسی خود بدست آورده اند.
مبل لاولی بد, پوزیشنهای مبل لاولی بد, راهنمای استفاده مبل لاولی بد, خرید مبل جنسی, مبل پوزیشن, لاولی بد, تانتراچیر, خرید لاولی بد,

2 دیدگاه در “لاولی بد چیست | مبل جنسی | مبل زناشویی

 1. مهدی گفت:

  سلام
  لطفا آدرس و ساعت کار فروشگاه را برای بازدید مشخص بفرمایید.
  ممنون

  1. admin1 گفت:

   جناب آقای مهدی
   سلام
   نشانی دفتر فروش: ضلع جنوب غربی میدان پونک، کوچه گلزار سوم، پلاک 2، واحد 8 و ساعت کار شرکت از 9 صبح تا ساعت 18 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *