مطالب آموزشی

نتیجه برد – برد در رابطه جنسی

نتیجه برد - برد در رابطه جنسی، مبل لاولی بد، مبل پوزیشن، مبل زناشویی، مبل تانترا، مبل جنسی، مبل کاماسوترا، بالش پوزیشن، بالش لاولی کمبو، بالش لاولی رمپ، تانترا، کاماسوترا، دانستنی های زناشویی، دانستنی های جنسی، فروشگاه اینترنتی کامفورت، رابطه جنسی، رابطه زناشویی، مشاوره جنسی، مشاوره زناشویی،

نتیجه برد – برد در رابطه جنسی

در روابط جنسی، اگر شما خواهان رابطه باشید و طرف دیگر تمایل به رابطه نداشته باشد، نتیجه رابطه برد برای شما و برای طرف دیگر باخت است.

شاید توانستید او را راضی کنید که با شما همراه باشد و لذت تان را ببرید اما وقتی یارتان احساس باخت کرد، مخصوصا اگر این روش به الگویی هميشگى تبديل شود نتیجه آن مى شود كه یا کناره می گیرد (کاهش میل جنسی نسبت به شما) یا تلاش می کند جایی دیگر شما ببازید و او ببرد. (پرخاشگری بیرون از اتاق خواب)

به این شکل می توان نتیجه برد – برد در رابطه جنسی بدست آورد:

شما: عزیزم من امشب به تو نیاز دارم. فکر می کنی آمادگی اش را داری؟
او: چه خوب. چقدر خوشحالم که این را از تو می شنوم. همیشه وقتی این طور به من ابراز تمایل می کنی به خودم افتخار می کنم؛ اما امشب خسته ام … فکر می کنی بتوانی تا فردا شب صبر کنی؟
شما: نمی خواهم چیزی را به تو‌ تحمیل کنم عزیزم. اگر امشب دوست نداری، باشد … اما من واقعا دلم میخواست …
او: خواستنت را دوست دارم … می توانم امشب کمکت کنم جور دیگری لذت ببری و راضی شوی … قبول؟

نتیجه برد – برد در رابطه جنسی یعنی من ۱۰۰ خودم را نمی خواهم و تو هم به ۱۰۰ خودت اصرار نکن. این جوری می توانیم روی ۵۰ -۵۰ به توافق برسیم.

Publisher Logo:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *