ویژگی های طراحی مبل لاولی بد | مبل جنسی | مبل زناشویی | مبل پوزیشن

مبل لاولی بد برای ارتقای تجربه عشق ورزی، صمیمیت و ایجاد تنوع در روابط جنسی طراحی و ساخته شده است. هدف از طراحی مبل لاولی بد ایجاد موقعیت ها و پوزیشن های جنسی بیشتر در نهایت راحتی با الهام از کاماسوترا و روش تانترا است تا زوج ها بتوانند نهایت لذت و رضایت جنسی را تجربه کنند.

مبل لاولی بد در 5 مدل مختلف با نام های ” ویکتوریا، لیندا، ایرسا، ماریا و نوشا ” تولید و به فروش می رسد.

مبل لاولی بد دارای سیستم قوس سه گانه است که مطابق با فرم انحنای بدن و برای تغییر زاویه لگن زن و مرد در رابطه جنسی و به حداکثر رساندن تعداد پوزیشن های رابطه زناشویی طراحی شده است. بدنه مبل لاولی بد از چوب و با عرض استاندارد ساخته می شود اما ارتفاع و اندازه قوس های سه گانه آن براساس خصوصیات فیزیکی شما ساخته می شود تا نهایت راحتی را در همه پوزیشن ها داشته باشید.

ویژگی های طراحی مبل لاولی بد

1) قوس کوتاه

قوس کوتاه مبل لاولی بد با دقت خاص و به طور ویژه برای حالتی که مرد بر روی زانو نشسته، تحریک دهانی (Oral Position)، کنترل عمق و زاویه دخول در پوزیشن های خاص و دخول بیشتر طراحی شده است.

2) قوس میانی

قوس میانی مهمترین قسمت طراحی مبل لاولی بد است. این قوس زاویه لگن زن و مرد را به آسانی تغییر داده و برای پوزیشن هایی که زن روی مرد قرار می گیرد (Female on Top) و تحریک دهانی (Oral Position) طراحی شده است.

3) روکش

مجموعه ای از بهترین پارچه ها و چرم های ایرانی و ترکیه برای روکش مبل لاولی بد در نظر گرفته شده است. این روکش ها بسیار لطیف و مقاوم، آنتی باکتریال، ضد آب، ضد روغن، ضد بو و قابل شستشو با طول عمر زیاد می باشند. شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه در نظر گرفته شده جنس روکش و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.

4) دوخت دو مرحله ای

دوخت دو مرحله ای روکش، به عنوان یک اتصال بسیار قوی و محکم در برابر فشارهای وارد شده عمل کرده و باعث افزایش طول عمر روکش می شود و فاکتور بصری بسیار مهم در زیبایی مبل لاولی بد می باشد.

5) قوس بلند

قوس بلند مبل لاولی بد پشتیبان بسیار خوبی برای گردن و پشت زن و مرد در حین رابطه است و زاویه مناسبی بین لگن، ستون فقرات، کمر و گردن ایجاد می کند و برای تحریک دهانی (Oral Position) و پوزیشن های ایستاده بسیار مناسب است.

6) تشک

تشک مبل لاولی بد از جنس فوم پلی اورتان با چگالی بالا و نرمی مناسب است تا وزن زن و مرد را تحمل کرده و ماندگاری بالایی داشته باشد. تشک مبل لاولی بد دارای 36 ماه گارانتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *