مطالب آموزشی

پوزیشن زن روی مرد

پوزیشن زن روی مرد، مبل لاولی بد، مبل پوزیشن، مبل زناشویی، مبل تانترا، مبل جنسی، مبل کاماسوترا، بالش پوزیشن، بالش لاولی کمبو، بالش لاولی رمپ، تانترا، کاماسوترا، دانستنی های زناشویی، دانستنی های جنسی، فروشگاه اینترنتی کامفورت، رابطه جنسی، رابطه زناشویی، مشاوره جنسی، مشاوره زناشویی،

پوزیشن زن روی مرد

7 کاربرد مهم پوزیشن هایی که زن روی مرد قرار می گیرد.

کاربرد اول: وقتی زن نیاز دارد که پشت فرمان رابطه بنشیند؛

خانم هایی هستند که برای رسیدن به ارگاسم قلق خاصی دارند. دخول باید ریتم و عمق خاصی داشته باشد تا به نقطه اوج برسند و ممکن است همسرشان نتواند بخوبی این موضوع را اجرا کند. فکر کنید که رابطه جنسی نوعی بازی است. اگر زنی بلد باشد چطور بازی کند که لذت ببرد، حداقل نصف مساله حل شده است.

کاربرد دوم: وقتی که زن برای تجربه ارگاسم نیاز به تحریک کلیتوریس دارد؛

در این حالت و پوزیشن میشنری تحریک کلیتوریس به بهترین شکل اتفاق می افتد. برای خانم هایی که ارگاسم را با تحریک کلیتوریس تجربه می کنند نه صرفا با نزدیکی (70% خانم ها) ایده آل است. خانم هایی که تحریک کلیتورال برایشان مهم است، با خم شدن به جلو و گذاشتن دست ها به لبه تخت و در بالای سر مرد، می توانند تحریک بیشتری دریافت کنند.

کاربرد سوم: وقتی مرد زودانزال است؛

در این پوزیشن، مرد نیاز ندارد عضلات کف لگن را منقبض کند. (کاری که در پوزیشن میشنری یعنی مرد روی زن، مرتب باید انجام بدهد چون حرکت لگن به عهده اوست) و ثابت شده که ریلکس کردن عضلات کف لگن، انزال را به تاخیر می اندازد. پس این حالت می تواند به مرد کمک کند که انزالش را به تاخیر بیندازد. (برای اینکه بفهمید انقباض عضلات کف لگن یعنی چه، یادتان بیاید وقتی می خواهید جلوی ادرارتان را بگیرید چه می کنید)

کاربرد چهارم: وقتی مرد دچار مشکلات اسکلتی است؛

بعضی آقایان بعد از رابطه زناشویی گرفتار کمردرد و دست درد و پادرد می شوند. این درست که رابطه زناشویی کالری زیادی نمی سوزاند اما به عضلات و مفاصل استرس وارد می کند، مخصوصا اگر طولانی باشد. زوج های با تجربه معمولا می توانند بفهمند کدام پوزیشن استرس کمتری به اندام هایشان وارد می کند. طبیعتا راحت ترین حالت برای مردی که در مهره های کمری یا حتی گردنی دچار مشکل است، همین پوزیشن است.

کاربرد پنجم: وقتی زن باردار است یا تازه زایمان کرده است؛

این حالت یکی از پوزیشن های ایده آل برای رابطه زناشویی در در سه ماهه آخر بارداری است که فشاری به شکم وارد نمی کند. برای چند هفته اول بعد از زایمان هم این پوزیشن توصیه می شود.

کاربرد ششم: وقتی تحریک دیپ اسپات مطلوب است؛

اگر آلت مرد خیلی بلند نباشد که باعث درد شود و برای زن نیز تحریک Deep-spot لذت بخش باشد. برای انجام این پوزیشن می بایست زن به طرف عقب خم شده و دست ها را در غقب و کنار پاهای مرد بصورت تکیه گاه بدن خود قرار دهد. در این پوزیشن زن می تواند تحریک بیشتری در دیپ اسپات (بن بست میان دهانه رحم و انتهای واژن) دریافت کند.

کاربرد هفتم: وقتی چشم ها بیشتر لذت می برند؛

در این پوزیشن مرد می تواند نماهای کاملی از بدن زن را تماشا کند. این پوزیشن برای مردانی که تحریک دیداری در برانگیختگی آنها بسیار مهم است به کار می آید. (و برعکس آن، یعنی وقتی زن از پشت روی مرد می نشیند)

بهتر است بدانید که انواع مختلف پوزیشن زن روی مرد برای بسیاری از خانم ها و آقایان بسیار لذت بخش بوده و طرفداران زیادی دارد در عین حال انجام آن بعضی از مردها کمی سخت بوده و با کمردرد و فشار به شکم و …  همراه است و برای زن ها با کمردرد، درد زانو و ساق پا و خستگی توام است.

یکی از ویژگی های مبل لاولی بد قوس میانی آن است که مخصوص اجرای صحیح و بهتر این پوزیشن ها طراحی شده است. استفاده از این مبل باعث پیشگیری از فشارهای وارده به بدن و از بین بردن موانع انجام این پوزیشن ها می شود و با نهایت لذت می توانید آن را اجرا کنید.

Source: Dr.M.R Rajabi Shakib

برای بهبود و افزایش آگاهی جنسی در جامعه تلاش کنیم. از اینکه نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و محصولات و مطالب این وب سایت را به دوستانتان معرفى مى كنيد از شما سپاسگزاریم.

 

#بیشتر_بدانیم_بهتر_زندگی_کنیم.

 

این مطالب را هم بخوانید:

کلیتوریس چیست

اضطراب های جنسی

رابطه جنسی مقعدی

عوامل نارضایتی جنسی

ارگاسم و ارتباط آن با کلیتوریس

نتیجه برد – برد در رابطه جنسی

آشنایی با فانتزی های جنسی

رابطه جنسی با ما چه می کند

کدام پوزیشن واژن را تنگ تر می کند

برای ارگاسم در خانم ها قصه نسازیم

سایز نرمال آلت تناسلی در مردان چقدر است

فقط موقع رابطه جنسی می گوید دوستت دارم

چرا همیشه من باید همسرم را به رابطه جنسی دعوت کنم

Publisher Logo:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *