مطالب آموزشی

کدام پوزیشن واژن را تنگ تر می کند

کدام پوزیشن واژن را تنگ تر می کند، مبل لاولی بد، مبل پوزیشن، مبل زناشویی، مبل تانترا، مبل جنسی، مبل کاماسوترا، بالش پوزیشن، بالش لاولی کمبو، بالش لاولی رمپ، تانترا، کاماسوترا، دانستنی های زناشویی، دانستنی های جنسی، فروشگاه اینترنتی کامفورت، رابطه جنسی، رابطه زناشویی، مشاوره جنسی، مشاوره زناشویی،

کدام پوزیشن واژن را تنگ تر می کند

۱- اگر فکر می کنید که تنگی واژن مساله شماست، حتما به مشاور سلامت جنسی مراجعه کنید و مسایل دیگر را که باعث ایجاد این مشکل هستند را مرور و رد کنید.

۲- ورزش های تقویت کف لگن که به ورزش های کگل معروف هستند می تواند به حل این موضوع کمک زیادی کنند.

۳- بعضی محصولات موضعی از قبیل ژل های لوبریکانت هم هستند که استفاده از آنها می تواند حس تنگی و لذت بیشتری را در زمان رابطه برای زن و مرد به همراه داشته باشد.

اما کدام پوزیشن واژن را تنگ تر می کند؟

۴ پوزیشنی که در آن دیواره های واژن بیشتر روی هم می خوابد و اصطلاحا واژن تنگ تر می شود:

1) اولین پوزیشن Legs up که شبیه پوزیشن معمول مرد روی زن است با این فرق که زن پاهایش را روی شانه های مرد می گذارد. هرچی پاهای زن به هم نزدیکتر باشند، دیواره های واژن هم به هم نزدیکتر و واژن تنگ تر می شود.

2) پوزیشن دیگر planking است که معادل فارسی برای آن وجود ندارد. خود plank  یعنی تخته و فعل آن تخته پوش کردن می شود. این هم مثل پوزیشن معمول مرد روی زن است اما در آن پاهای زن کاملا به هم چسبیده است. شبیه این حالت می تواند در پوزیشن doggy که زانوها و سر زن روی زمین است (سجده) و مرد در پشت قرار می گیرد هم اتفتق بیافتد و در صورتی که پاها به هم چسبیده باشند واژن تنگ تر می شود.

3) پوزیشن دیگر اسمش lotus یا نیلوفر است. این پوزیشن به روش های مختلفی قابل اجراست.

مرد روی سطح صاف می نشیند و زن روی مرد قرار می گیرد. در این حالت زن می تواند پاهای خود را در کنار مرد قرار دهد یا روش دیگر شبیه پوزیشن planking است که سر مرد در میان پاهای زن قرار گیرد. در حالت دیگر مرد می تواند به حالت نیمه دراز کشیده قرار گرفته و زن پاهایش را دراز می کند و زن کنترل را بدست گیرد. هر چه پاها کمتر باز باشد واژن تنگ تر می شود. طبیعتا در این پوزیشن، حرکت کردن بسیار محدود است.

4) پوزیشن آخر standing یا حالت ایستاده است. زن به دیوار تکیه می دهد و می تواند برای دخول راحت تر در زیر پای خود چیزی قرار دهد تا در سطح بالاتری نسبت به مرد قرار گیرد.

Publisher Logo:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *